השקעה בג'קסונוויל

ג'קסוונויל, פלורידה

רבים ממשקיעי הנדלן הישראלי מוצאים את עצמם נודדים למדינות ויבשות אחרות, חלק מהם בוחרים באופציות קרובות יחסית כמו ברלין, לונדון ואפילו סופיה. הם אינם ממציאים משהו חדש ורכישת דירות ברחבי אירופה הפכה מזמן לטרנד הלוהט של השנים האחרונות, אך יחד עם זאת בחלק מהערים האלו רשויות המס וההון ההתחלתי להשקעה הם די גבוהים.
לכן לאלו מכם אשר מחפשים אחר השקעה עם הון התחלתי נמוך ויחסי מיסים נוחים, היינו רוצים להמליץ לכם לחשוב על השקעת נדל"ן בג'קסוונויל.


אזור מדהים
ג'קסונוויל שבמדינת פלורידה הפכה להיות הפנינה החמה של החוף המזרחי כשהיא נבחרה לא פעם לאחד מהיעדים החמים להשקעה, כאשר משנת 2018 היא מדורגת במגזין פורבס היוקרתי במקום הראשון בהשקעות נדלן.
הנתון הזה אומנם חשוב  אך שאר הנתונים של העיר הרבה יותר חושבים, בטח כאשר אנחנו מדברים על העיר החמישית באחוזי הצמיחה בכל ארצות ומה שושה אותה כאחת מעשרת הערים המועדפות למגורים
אך יחד עם כל הנתונים האלו ישנם כמה מאפיינים כלכלים שיותר רלוונטים, כמו מחירי נכס שלא יעלו מעל לחצי מליון לרוב ושכר דירה שיכול להגיע גם לארבעת אלפים שקלים בחודש.


כלכלה חזקה-מיסים נוחים
הכלכלה האמריקאית ידעה ותדע עליות וירידות כמו בתקופת הקורונה, אך באופן כמעט של קבע  היא נשארת אחת הכלכלות החזקות והיציבות בעולם, למרות משבר הנדלן שפקד אותה לפני עשור היא הצליחה להתאושש ובמדינות וערים מסויימות אפילו הצליחה להפוך את שוק הנדלן לאטרקטיבי שוב.
ומלבד החוזק הכלכלי של ארצות הברית אנו חייבים לציין גם את אמנת המס שבין ישראל לארצות הברית. אמנה זו קובעת כי אם הנבתם רווחים  מהשקעה שלכם, לא תחויבו במס גם בישראל וגם בארצות הברית ובשונה ממדינות אירופה אשר מחייבות מס על השקעה של דירות, חישובי מס גבוהים ועוד כל מיני חוקים שונים בנוגע לקניית נכס.

סיכום
העיר ג'קסונוויל הינה אחת הערים שלא מפסיקות להתפתח במדינת פלורידה, מה שהופך אותה לאחת הערים היותר נחשקות עבור משקיעים, גם מתחילים וגם כאלו שלא.
אך יחד עם זאת חשוב לציין כי את קניית הנכס והבדיקה שלו שווה לעשות דרך אנשי מקצוע מתאימים.

Scroll to Top