השקעות נדל"ן

בתים למכירה בבוקה רטון פלורידה

למה לרכוש בית בבוקה רטון? בוקה רטון נחשבת לאחד האזורים היוקרתיים והאטרקטיבים יותר בפלורידה, בראש ובראשונה בשל האירועים והאטרקציות התרבותיות באזור. בוקה רטון ממוקמת במחוז פאלם ביץ' בפלורידה שנחשבת לאחד המחוזות המשופעים ביותר בפסטיבלים ואירועי תרבות וספורט. אחת האטרקציות המרכזיות הוא פארק מינזר שבו ניתן למצוא מסעדות, בתי אופנה מעניינים, קולונוע ועוד. גם המוזיאון של בוקה רטון והאמפיתיאטרון נחשבים מוקדי משיכה אזוריים. גם בהקשר של קניות, קניון מרכז העיר, הממוקם בעיר נחשב למוקד משיכה לתושבים מכל המחוז.

אבל הסיבה שאולי מעפילה על התרבות, הקניות והספורט הם החופים. כנראה שאם שמעתם על בוקה רטון ולא ביקרתם שם, הסיבה היא החופים בעיר, הנחשבים ליפים בעולם ומחירי הבתים בקרבת החוץ משקפים ביקוש זה. מצד שני, אם יש לכם את ההון הראשוני ואפשרות להשקיע בשיפוץ הנכס תוכלו להשכיר אותו לטווח קצר או ארוך למפורסמים רבים שמגיעים לנפוש או לגור באזור. סיבה נוספת לכך שמפורסמים רבים קבעו את ביתם או את בית הנופש שלהם בעיר היא הקרבה שלה לשלושה שדות תעופה מקומיים מה שמאפשר נגישות מירבית לעיר מכל מקום במדינה.

יתרון נוסף של העיר הוא רמת החינוך: עם 12 בתי ספר יסודיים ושמונה בתי ספר פרטיים, העיר מציעה הרבה מאוד אפשרויות חינוך לצד לא מעט ספריות ולכן מהווה מוקד משיכה למשפחות עם ילדים. יתרה מכ, ניתן למצוא בעיר גם לא מעט מוסדות השכלה גבוהה נחשבים כגון אוניברסיטת אוורגליידס, הקולג' של פאלם ביץ', אוניברסיטת פלורידה אטלנטיק, הקולג' לאומנות דיגיטלית ואוניברסיטת לין. מוסדות אלו  מושכות סטודנטים מכל פלורידה המעבירים את מגוריהם לעיר לתקופת הלימודים מה שמחזק מאוד גם את סצנת חיי הלילה בעיר. לא בהכרח שתרצו לרכוש בית בקרבת אזורי הסטודנטים או אף לרכוש דירות להשכרה עבור סטודנטים (נכסים שמצריכים לא מעט תפעול שוטף), אך מדובר בעוד היבט שתורם לחיזוקה של העיר כלכלית ומיתוגית.

והסיבה האחרונה שנציין במאמר זה היא מזג האוויר – עם אקלים טרופי סטייל יערות הגשם, העיר לרוב חמה ושמשית במהלך השנה אך מאופיינת בסופות רעמים מרעננות לאורך חודשי הקיץ (מיוני עד אוגוסט) מה שתורם לגידולים ועצים טרופיים באזור ולחובבי אקלים חמים להגר אליה.