נדל"ן מניב בארה"ב פלורידה

לא מעט אפיקי השקעה מתחלפים בשנים האחרונות ומדינות מתחלפות כשמו מניות, אך אחת מהמדינות שכנראה תישאר ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות היא לא אחרת מאשר ארצות הברית. בתוכה תוכלו למצוא מגוון אזורים שבהם תוכלו להשקיע, בין אם בדירות נופש או דירות להשכרה. אך בין כל 55 המדינות בארצות הברית, ישנה מדינה אחת העונה לשם פלורידה והיא המדינה השלישית בגודלה עם כמות התושבים הגבוה מבין שאר מדינות ארצות הברית. בנוסף היא גם נחשבת למדינה בה עוברים קרוב ל17 אחוז משכבת הפנסיונרים, על מנת להנעים את זמן הפנסיה שלהם באזור שמשי זה. אבל בכל מה שקשור לתשואה במדינה הזו, התחזיות מראות שהשמש כנראה תמשיך לזרוח והתשואות במדינה גם ימשיכו לגדול. אפשר לראות זאת רק בעליה של שנת 2016 בה נמדדה עלייה של 7 אחוזים המשיכה להגביה את עצמה. אז איך עושים את זה נכון? איזה דירה אפשר לחפש? באיזה אזורים כדאי? ננסה לענות לכם במאמר הבא.

מה היתרונות בהשקעות נדל"ן בפלורידה?

מלבד אלפי פנסיונרים המצטרפים אל מדינת השמש בכל שנה, התיירים מכל רחבי העולם מגיעים גם כן אל מדינת פלורידה. מכיוון שבתוכה יש לא מעט אטרקציות כמו אולפני יוניברסל, דיסני וורלד, סי וורלד ועוד. כל אלו מבטיחים גלי תיירות בלתי פוסקים.

באילו ערים מומלץ להשקיע?

ישנן כמה ערים חזקות במדינת פלורידה, הראשונה שבהם היא כמובן מיאמי הנחשבת גם ל"שעיר של אמריקה". אחריה ג'קסונוויל ואורלנדו. כאשר שתי אלו ערים עם לא מעט אטרקציות נופש ותיירות בעלות שם עולמי.

מה עם עלויות המס?

במדינת פלורידה אין המון מיסים ואגרות רכישה בכל הקשור לקניית נדלן, כך שאחוז המס שתשלמו לא יעבור את ה1.5 אחוז. וזאת בניכוי הוצאות כמו עורך דין, ביטוח שמאי ועוד.

כמה עולים בתים באזור?

קשה לקבוע ממוצע של מדינה שלמה, אך אפשר לומר שמחיר הבתים החציוני כיום בפלורידה עמוד על כ 245 אלף דולרים.

מהם אחוזי תשואה סבירים באזור?

אחוזי התשואה מעורכים גם כן במדינת פלורידה בין 8 אחוזים לעד 13 אחוזים! וישנן לא מעט תחזיות המראות כי תהיה עליה באחוזים אלו כבר בשנת 2021 של עד 2 ל3 אחוזים.

אילו נכסים פופולריים בפלורידה?

כמו לא מעט ערי נמל וחוף במדינת פלורידה, תוכלו למצוא מגוון דירות על קוי החוף עם ממוצע מחירים מעט גבוה יותר. יחד עם זאת תוכלו למצוא מגוון קומפלקסים של דירות, אשר משלבים כמה יחידות דיור וגינה פנימית.

מה היא עלות ממוצעת של שכירות?

העלות המומצעת של השכירות במדינת פלורידה כיום עומד על כל 1750 דולרים.

תשלומי מס נוספים?

ישנם תשלומי מס פדרלים כמובן, תשלומים עירוניים, תחזוקה שוטפת וכו. את כל אלו כמובן תוכלו להסדיר בעזרת עורך דין או חברת נדלן מקומית.

האם שווה לראות את הנכס? לבצע סיור באזור?

מומלץ מאוד. בדיוק כמו שתקנו כל מוצר כזה או אחר, שווה לראות את הנכס ולהרגיש את האווירה ואת האזור שבו תרצו להשקיע. במיוחד כאשר מדובר על קרקעות להשקעה בפלורידה.

Scroll to Top